Takie niepewne miny miały dziewczyny z klasy 1K2 jeszcze w październiku 1992 roku. Razem poznawaliśmy nową szkołę.

Dzień Dziecka w czerwcu 93 roku już był pełen radości.
Kwiecień 95

Zimno, ale czego się nie robi by mieć pamiątkę. Niedługo egzaminy z nauki zawodu i do technikum.

To już druga klasa technikum.

Nie mam pewności kiedy wykonałem to zdjęcie. Myślę że jest to początek 1997 roku gdyż niektóre z dziewcząt pochwaliły się swoimi kreacjami na pokazie mody w marcu tego roku.

A swoją drogą, czy poznajecie kogoś ze zdjęć powyżej?
To już drugi Dzień Wiosny z pokazem mody. Pierwszy całkowicie przygotowany przez dziewczyny z mojej klasy. Kilkadziesiąt modeli w trzech kategoriach: prace dyplomowe, kreacje wykonane na zajęciach i te wykonane specjalnie na konkurs.
Był to rok, w którym udało namówić się chłopaków do wyjścia na wybieg .
Duże zainteresowanie wzbudziły stroje ponętne i eleganckie wykonane przez Anię, Joannę i Paulinę. Wiele osób nie chciało uwierzyć w ich ekologiczne pochodzenie, podstawowym surowcem do  wykonania były worki na śmieci.

Największe uznanie publiczności i rzęsiste brawa otrzymała w czasie swego występu Renata. Zaprezentowała pełny ubiór z kapsli w rytmie upojonej piosenki - ni ma błendu! Łłłe!
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Styczeń 98, wspólna fotka całej rodziny na zakończenie studniówki.
Lista uczniów w maju 1998 r.

1 Baranowska Ewa 11 Jankowska Małgorzata 21 Przekop Małgorzata
2 Barszczewska Agnieszka 12 Jasińska Katarzyna 22 Radzewicz Agata